Բժշկական օգնության և սպասարկման համար վճարում է ապահովագրական ընկերությունը, եթե պացիենտն ապահովագրված է և ապահովագրական տվյալ ընկերությունն ունի տվյալ ծառայության փոխհատուցման հնարավորություն:
«Արաբկիր» բժշկական համալիրում Ապահովագրական և պայմանագրային պացիենտների սպասարկման ծառայությունը գործում է 13 տարի և իրականացնում է բոլոր այն անձանց սպասարկումը, ովքեր ունեն բժշկական ապահովագրություն և ցանկանում են սպասարկվել «Արաբկիր» բժշկական համալիրում։ Ծառայության շրջանակում սպասարկվում են նաև սոցփաթեթի շահառուները, կատարվում են տարեկան բուժկանխարգելիչ հետազոտություններ։
Մենք համագործակցում ենք գրեթե բոլոր ապահովագրական ընկերությունների և ապահովագրական աջակցություն իրականացնող ընկերությունների հետ: Մեր հիմնական գործընկերներն են «Ինգո Արմենիա», «Նաիրի Ինշուրանս», «Լիգա Ինշուրանս», «Գարանտ Ասիստանս», «Ռեգո» ընկերությունները։ Ապահովագրության շրջանակում այցելուները կարող են անցնել կանխարգելիչ հետազոտություն և ունենալ բժշկի խորհրդատվություն, եթե փաթեթի մեջ դա ներառված է կամ առկա է նման պայմանագիր:
Ապահովագրական և պայմանագրային պացիենտների սպասարկման ծառայությունից օգտվելու համար պետք է ներկայանալ անձը հաստատող փաստաթղթով և այն փասթատղթերով, որոնք տրամադրել են բժիշկներն ու ապահովագրական ընկերությունը:
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար զանգահարել 010 23 32 32, 015 400 300 և ներքին` 27 21 կամ 12 30:
Հարգելի այցելու, գնացուցակում տեղի են ունենում փոփոխություններ, այդ պաճառով այս պահին այն հասանելի չէ:
Հայցում ենք Ձեր ներողամտությունը: